مهدی رضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای ساری، درباره پایان مسابقات مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور و وضعیت نمایندگان مازندران در این رقابت‌ها اظهار کرد: مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور در پنج گروه ۱۳ تیمی و با حضور پنج نماینده از استان مازندران به پایان رسید و در پایان تیم شهدای ماکران میاندورود به‌عنوان تیم صدرنشین به مرحله دوم این رقابت‌ها صعود کرد.

وی بیان کرد: در مرحله اول این رقابت‌ها تیم‌های شهدای ماکران میاندورود، عمران شهرداری ساری، شهدای ساری، استقلال لموک قائم‌شهر و استقلال تبرستان نمایندگان مازندران در این رقابت‌ها بودند که تیم شهدای ماکران میاندورود با درخشش در این رقابت‌ها به‌عنوان پدیده لیگ به مرحله دوم رقابت‌ها صعود کرد و سایر تیم‌های مازندرانی با وجود شایستگی، از صعود به مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور بازماندند.

مدیر روابط عمومی و امور رسانه‌ای هیأت فوتبال مازندران از زمان قرعه‌کشی و آغاز رقابت‌های مرحله دوم خبر داد و افزود: قرعه‌کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم مسابقات روز سه‌شنبه ۱۴ دی ساعت ۱۴ در سالن آمفی تئاتر هتل آکادمی فوتبال ایران برگزار می‌شود.

این مسؤول اضافه کرد: زمان پایان نقل و انتقالات روز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه و آغاز مسابقات مرحله دوم نیز ۲۶ دی ماه بوده و نیمه دوم اردیبهشت‌ماه ۹۶ مسابقات مرحله دوم به پایان می‌رسد.

رضی با اشاره به هیجان در مرحله دوم رقابت‌ها خاطرنشان کرد: علاوه بر تیم شهدای ماکران میاندورود که به مرحله دوم صعود کرده است، تیم‌های صنعت ساری و شهدای جویبار به‌دلیل اینکه فصل گذشته از لیگ دسته دوم به لیگ دسته سه سقوط کرده بودند در این مرحله حضور خواهند داشت و مقاومت نوین ساری و شهدای بابلسر هم از تیم‌های خوب مازندران در مرحله دوم به‌شمار می‌آید.

وی در ادامه از دعوت دو بازیکن مازندرانی به تیم ملی فوتبال ایران توسط کارلوس کی‌روش خبر داد و یادآور شد: کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، ۱۹ بازیکن را به اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد که در این بین امید ابراهیمی و رامین رضاییان دو بازیکن مازندرانی هستند که به تیم ملی دعوت شدند.

مدیر روابط عمومی و امور رسانه‌ای هیأت فوتبال مازندران به منصرف شدن مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی در فروش این تیم اشاره کرد و درباره آخرین وضعیت باشگاه نساجی، اظهار کرد: با وجود برگزاری جلسات متعدد مسؤولان در ۱۰ روز اخیر با خریدار امتیاز باشگاه نساجی، در حالی که قرار بود ۱۲ دی‌ماه انتقال قانونی انجام شود، با حاضر نشدن مالک فعلی باشگاه نساجی این انتقال منتفی شد و پرهام هم از فروش باشگاه محبوب نساجی به‌خاطر هواداران پرشور و دوست‌داشتنی‌اش منصرف شد.

رضی تصریح کرد: طبق صحبت‌های انجام‌شده مالک باشگاه نساجی موظف شد تا ۲۴ ساعت آینده نسبت به پرداخت دستمزد بازیکنان، کادر فنی و سایر هزینه‌ها اقدام کند تا شرایط تمرین و ادامه روند موفقیت نساجی در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور به مانند نیم‌فصل اول ادامه پیدا کند و آرامش به باشگاه نساجی به‌‌ویژه هواداران پرشورش برگردد.

وی در پایان درباره انتخابات ریاست هیأت فوتبال مازندران در دهه اول بهمن‌ماه خبر داد و گفت: زمان برگزاری مجمع انتخابات ریاست هیأت فوتبال مازندران در هفتم بهمن‌ماه امسال است که انتخابات هیأت فوتبال مازندران در هتل بادله میاندورود برگزار می‌شود، مانعی برای حضور اهالی رسانه در این انتخابات نخواهد بود و اهالی قلم و رسانه می‌توانند از نزدیک شاهد این انتخابات باشند.

Print Friendly