به گزارش صدای ساری، با رای قاطع اعضای شورای اسلامی شهر نکا، شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

رئیس شورای شهر نکا گفت: در جلسه شورای اسلامی شهر نکا، روح‌الله جمشیدی با رای قاطع اعضا، به عنوان شهردار جدید نکا انتخاب شد.

حسین پویا با اشاره به روند انتخاب شهردار نکا، اظهار کرد: جلسه نهایی انتخاب شهردار جدید نکا صبح پنجشنبه در دفتر شورای شهر به منظور بررسی گزینه‌ها و کاندیداهای مطرح شده برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور همه اعضای شورای شهر نکا برگزار شد، برخی از نامزدها از ادامه کاندیداتوری انصراف داده و تنها دو نفر به عنوان نامزدهای اصلی کسب رای اعتماد شورا باقی ماندند.

رئیس شورای شهر نکا با بیان بررسی دقیق برنامه‌ها و صلاحیت هر یک از افراد، خاطرنشان کرد: در پایان آقایان روح‌الله جمشیدی و سیدجعفر حسینی به عنوان دو کاندیدای نهایی مورد بحث و بررسی قرار گرفتند که از این میان روح‌الله جمشیدی با کسب قاطع ۹ رأی اعضای شورای شهر به عنوان شهردار جدید نکا انتخاب شد.

وی در پایان گفت: شهردار جدید پس از تأیید و ابلاغ حکم از سوی مراجع ذی‌صلاح، رسما کار خود را آغاز می کند.

شهردار جدید نکا ضمن درخواست دعای خیر از شهروندان، با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل از آنان خواست از نصب هرگونه بنر در سطح شهر در راستای انتخاب وی خودداری نمایند.

روح‌الله جمشیدی تحصیل کرده کارشناسی عمران و کارشناس ارشد مدیریت می باشد و در کارنامه مدیریتی خود، سرپرست شهردای نکا، رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری، مدیریت عمران شهری و عضو هیات مدیره اتحادیه حمل و نقل کشور را دارد./شمال نیوز

Print Friendly