به گزارش صدای ساری، حبیب حسین زادگان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح خانه تکواندو ساری در محله آذربایجانی‌های مرکز استان، اظهار داشت: ورزش مازندران با مشارکت خادمان ورزشی به تعالی و قهرمان پروری رسیده است.

وی افزود: جامعه جوان این خطه در آوردگاه‌های ورزشی جهان و بین المللی به افتخارآفرینی رسیده و اکنون حرفی برای گفتن دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه این استان در حوزه ورزش قهرمانی رتبه نخست کشور و در حوزه ورزش همگانی در ردیف سه استان برتر کشور بوده است، تصریح کرد: از همکاری مسئولان استان نظیر نماینده ولی فقیه در مازندران، شهردار ساری و مسئولان شهری برای توسعه ورزش مازندران قدردانی می‌شود.

حسین زادگان با بیان اینکه ورزش ساری دوران اوج و شکوفایی خود را به سر می‌برد و از درایت شهردار و شورای اسلامی شهر ساری که فضا را برای تکواندو ساری فراهم کردند، قدرانی می‌شود، افزود: امیدواریم با تقویت این همدلی در مسئولان بتوانیم، ورزش ساری را به جایگاه مطلوب خود برسانیم.

وی با اعلام اینکه مدال آوری در ورزش مازندران الگویی برای سایر استانهای کشور شده است، گفت: امیدواریم حمایت مسئولان در همه رشته‌های ورزشی تقویت شود.

گفتنی است، در این مراسم به احترام شهدای مدافع حرم و شهید ورزشکار مدافع حرم سید جواد اسدی امریی، یک دقیقه سکوت در فضای مراسم حاکم شده و فاتحه ای برای این شهدا قرائت شد./مازندلیگ

Print Friendly