موسسه فروردین قائمشهر نمونه بارز یک دانشگاه برتر ؛

همایش تجلیل از دانشجویان ممتاز موسسه فروردین قائمشهر همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت مهدی(عج) در روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت با حضور دکتر احسانی رئیس دانشگاه، معاونین دانشگاه،اساتید و دانشجویان برگزار گردید.

در آیین افتتاحیه این همایش دکتر احسانی رئیس دانشگاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین با تبریک به دانشجویان برگزیده گفت:برگزیده شدن شما سروران به عنوان دانشجویان ممتاز حاصل تلاش شما بود و آرزو می کنم قدم های خوبی برای پیشرفت استان مازندران و کشور بردارید.

دکتر احسانی افزود: دانشگاه مکان مقدسی است و محیط سالم و پویایی دارد و این به سبب وجود قشر جوان است که به مقتضای سن آرمانگرا هستند و احساس خوب، عدالت خواهی و آرمانگرایی خود را به دیگران منتقل می کنند.

دکتر احسانی از بودجه ۵۰ میلیون تومانی دولت برای هر دانشجو سخن گفت و افزود: یکی از مولفه های پیشرفت هر جامعه خصوصی سازی است و آموزش بخشی از اقتصاد کشور است که در این زمینه، گام های خوبی برای خصوصی سازی گرفته شده است.

احسانی ادامه داد:با حداقل امکاناتی که در اختیار است ،قدم هایی برای خصوصی سازی برداشته شد اما در کشور این موضوع هنوز جای نیافتاده است.

رئیس موسسه فروردین قائمشهر ضمن تشکر از هیات موسس این دانشگاه،بیان کرد :از سال ۸۷ آغاز به کار کرده ایم که اعضای هیات موسس زحمات زیادی برای پیشرفت این موسسه کشیده اند تا بتوانیم اکنون به این جایگاه برسیم.امیدوارم بتوانیم با کمک دانشجویان،خانواده ها و اساتید گام های خوبی برای پیشرفت هر چه بهتر این موسسه برداریم.

وی با ابراز خرسندی از پیشرفت چشمگیر این موسسه، خاطرنشان کرد :این موسسه با به خدمت گرفتن اساتید با درجه عالی گامی مهم در بحث آموزشی برداشته است، تا جایی که در پیشرفت چشمگیری در طول این چند سال شاهد بوده ایم.در سال ۱۳۹۴ موسسه ما در سطح سه قرار گرفته بود که از نظر سطح بندی موسسه فرودین قائمشهر در سطح بسیارخوبی قرار داشت.ما در بخش پژوهشی و در بخش دانشجویی و سایر موارد سیر تکاملی خوبی داشته ایم.در این یکی دو سال اخیر توانستیم با تلاش تمامی اعضای دانشگاه ، این موسسه را از سطح سه به سطح دو برسانیم و رشته های جدیدی را نیز اخذ کنیم.

دکتر احسانی در پایان با نوید این موضوع که این موسسه قصد دارد مقطع تحصیلی دکتری را نیز به سایر مقاطع اضافه کند، افزود :امیدوارم بتوانیم در ادامه مسیر موفقیت های موسسه با حمایت همه عزیزان شاهد پیشرفت بیشتری از موسسه فروردین باشیم.

Print Friendly