مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری متولی تیم والیبال لیگ برتری عمران این شهر گفت: پرداخت دستمزد بازیکنان تیم والیبال لیگ برتری این سازمان در اولویت اول برنامه ما قرار دارد.

کمال آقامیری افزود : پرداختی ما به بازیکنان به دلیل وضعیت نامناسب مالی ، شاید دیر و زود داشته باشد، ولی به بازیکنان و کادرفنی قول می دهم که سوخت و سوز نداشته باشد.

وی اظهارداشت : تمام تلاش ما این است که دستمزد بازیکنان و کادرفنی به موقع پرداخت شود و تاکنون نیز حدود ۳۰ درصد از دستمزد بازیکنان طبق قرارداد به حسابشان واریز شد.

آقامیری گفت که درحال حاضر از۱۲ تیمی که در لیگ برتر حضور دارند، صرفا سه تا چهار تیم که حامی مالی خوبی دارند، تمام پرداختی را طبق قرارداد به بازیکنانشان دادند و مابقی تیم ها از ما هم پرداختی کمتری داشتند.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری از باخت عمران به برخی از تیم هاانتقاد کرد و اضافه کرد : روند رو به رشد تیم ما به گونه ای بود که نمی بایست به یکی دو تیم که کمتر از خودمان بودند، می باختیم.

آقامیری گفت که باخت تیم به بهانه پرداخت نشدن دستمزد بازیکنان و یا کم کاری آنها به این دلیل کار درستی نیست و بازیکنان و کادر فنی بدانند که ما به فکرشان هستیم و دستمزدها را پرداخت خواهیم کرد.

وی افزود : هدف اصلی ما درنخستین حضورمان در لیگ برتر والیبال، تثبیت وضعیت تیمی و ماندگاری در لیگ بود و هزینه های ما نیز با این برنامه تنظیم شد.

وی تصریح کرد : این برنامه ما با شرایط حاکم بر تیم در نخستین حضورمان محقق می شود و برای سال بعد باید تصمیم جدیدی اتخاذ شود تا تیم در میانه راه دچار مشکل نشود.

وی مطرح کردن نام شهرداری ساری در سطح کشور را از رویکردهای مهم تیم داری در رقابت های لیگ برتر والیبال اعلام کرد.

تیم عمران ساری یکی از دو نماینده مازندران در رقابت های لیگ برتر مردان ایران است که از ۱۴ بازی این رقابت ها با کسب ۲۰ امتیاز در رده ششم قرار دارد و کاله آمل با همین تعداد بازی و ۱۳ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

رقابت های لیگ برتر مردان ایران در دو مرحله گروهی و پلی آف انجام می شود که از مرحله گروهی که به صورت رفت وبرگشت انجام می شود، هشت تیم برتر به پلی آف می روند تا در پایان تیم قهرمان مشخص شود.

در سال گذشته بانک سرمایه قهرمان این رقابت ها شد و در سال جاری نیز این تیم و پیکان تهران که از بازیکنان خارجی و تیم ملی برخوردارند ، شانس بیشتری برای کسب این قهرمانی دارند.

در رقابت های لیگ برتر مردان ایران ۱۲ تیم حضور دارند که سه تیم هاوش گنبد، عمران ساری و کاله آمل نمایندگان شمال کشور در این رقابت ها هستند./ایرنا

Print Friendly