به گزارش صدای ساری، بیست و هشتمین دوره مسابقات بين المللي تکواندوي جام فجر در بخش مردان و هفتمين دوره این مسابقات در بخش زنان از ۲۷ فروردین ماه به مدت دو روز در سالن «سید رسول حسینی» شهر ساری برگزار می‌شود.

دوره گذشته مسابقات بين المللي تکواندوي جام فجر (G1) با حضور کشورهای ایران، ارمنستان، برزیل، هند، عراق، لیبی، روسیه، آذربایجان، سنگال، ترکیه و افغانستان و در ۴ وزن المپيكي برگزار شد.

تیم ایران با ۳ مدال طلا، ۲ نقره، ۴ برنز و ۴۲ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد، تیم افغانستان با یک مدال نقره و دو برنز و ۱۶ امتیاز دوم شد و تیم روسیه با یک مدال طلا و ۱۲ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

در بخش تیمی این رقابت‌ها نیز، تیم شهدای ساری (ایران) با کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز و ۳۴ امتیاز قهرمان شد، تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران) با یک طلا، یک نقره و دو برنز و ۲۶ امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم افغانستان الف با یک مدال نقره و یک برنز و ۱۲ امتیاز عنوان سوم را بدست آورد.

گفتنی است؛ مسابقات جام فجر جی وان است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتياز در راستای افزایش رنكينگ المپيك تعلق می‌گیرد./روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران

Print Friendly