به گزارش اختصاصی صدای ساری، عاطفه جعفری زرندينی از شهرستان نکا، نفر اول كار آفرينی در رشته ی خياطی در کشور شد

در مراسم تقدیر از بانوان برتر ایران که شنبه در تهران برگزار شد، خانم عاطفه جعفری زرندینی، نفر اول كار آفرينی در رشته ی خياطی در کشور شد.

وی که متاهل و صاحب ۲ فرزند، یک دختر و یک پسر میباشد، دختر خاله ی امید ابراهیمی، عضو تیم فوتبال استقلال تهران و تیم ملی میباشد، که حدود چهل روز پیش نیز مادرش را از دست داد.

شایان ذکر است، نام این کارافرین در شناسنامه، عاطفه نوشته نشده و به اشتباه عاتفه نوشته شده است.

* خانم عاطفه جعفری در گفتگویی دیگر به خبرنگار صدای ساری :

عاطفه جعفری در این مورد بیان کرد: بنده از طرف یک خانمی به موسسه ی عصر قلم، معرفی شدم که حدود یک هفته طول کشید تا کمیته ی ارزیابی جواب بدهد

وی در ادامه گفت: این مسابقه که زیر نظر مجلس برگزار شد و از حدود شصت و خورده ای نفر در رشته های مختلف هنری، مانند خیاطی، ارایشگری، مهد کودک و … بنده نیز جزو ده بانوی برتر انتخاب شدم.

عاطفه جعفری زرندینی همچنین خبر داد: کل رزومه ی بنده در یک صفحه ی کتاب موسسه ی عصر قلم، چاپ شده و فعلا در دسترس بنده نیست و عکسها و فیلم های اصلی این مراسم تا یکی دو هفته ی بعد اماده میشود و از سوی موسسه اماده شده و به دست بنده می رسد.

* گفتگو با اقای نوازانی، دبیر اجرایی موسسه ی عصر قلم در گفتگو با خبرنگار صدای ساری گفت :

نوازانی دبیر اجرایی موسسه ی عصر قلم عنوان کرد: رزومه ی خانم عاطفه ی جعفری را ما دریافت کردیم و فرستادیم و مدعووین نیز از طرف نهاد ریاست جمهوری دعوت شدند.

وی در ادامه گفت:  لوح تقدیری هم که خانم جعفری دریافت کردند، دارای لگوی مهر تایید مجلس هست.

نوازانی عنوان کرد: حدود ۴۰۰ مجموعه را ارزیابی کردند اما حدود ۶۰ نفر در کارشناسی ارزیابی لوح ارتقای پیشرفت گرفتند و لوح تقدیری که خانم جعفری دریافت کردند، کارشناسی ارزیابی اش تایید نهایی شده.

دبیر اجرایی موسسه ی عصر قلم خاطرنشان کرد: این موسسه در سال ۸۸ تاسیس شده و دارای ۱۸ سال سابقه هست

وی در ادامه افزود: اقای ایمان مصدری مدیریت این موسسه را بر عهده دارد و این موسسه در کنار سایر موسسات، قوی هست.

نوازانی در پایان گفت: در این مراسم خانم مفیدی که در سال ۷۹ جزو بهترین کارافرینان برتر انتخاب شده بودند، یکی از سخنرانان اصلی این مراسم بود.

خبر: الهام زارعی

Print Friendly