به گزارش صدای ساری ، از استعفای سید محمد حسین سلطانی بخشدار قبلی چهاردانگه حدودا دو ماه سپری شده است و سرپرستی آن را حسن زاده معاون فرمانداری ساری به عهده دارد.

بخش چهاردانگه که از تاریخی ترین و وسیع ترین  بخش استان مازندران می باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی به علت قرار گرفتن در مسیر اصلی شمال به شرق و جنوب کشور و داشتن جاذبه های منحصر به فرد در جهان و تنوع کشت و کارخانه سیمان و…  از اهمیت خاصی برخوردار است، فاقد بخشدار بوده و توسط سرپرست اداره می شود.

با توجه  به اینکه بخشدار نماینده عالی دولت در بخش می باشد و وظیفه هماهنگی بین نهادها را به عهده دارد، تعلل در انتخاب بخشدار، وسیع ترین بخش استان را که در محرومیت بسر می برد متضرر نموده  و همین عامل باعث رکود مشهودی در بخش چهاردانگه شده و مردم منتظر تدبیر فرماندار و استاندار برای انتخاب یک بخشدار توانمند بومی می باشند.

بخشی که از محرومیت های متعددی در رنج می باشد و رنج انتقال چند ساله  زباله شهر ساری به این بخش  دردها و رنج های این مردم مظلوم را مضاعف کرده است.

حال که دولت داوزدهم با رای قاطع مجلس  شورای اسلامی شروع به کار نموده است تعلل در معرفی بخشدار چهاردانگه برای مردم فهیم این بخش پذیرفته نیست و انتظار دارند هرچه سریع تر تکلیف بخشدار چهاردانگه روشن شود.

بخش چهاردانگه سرشار از نیروهای با استعداد توانمند می باشد که همیشه در سطح کشور و استان اثر گذار بودند و قاطبه مردم این دیار انتظار دارند فرماندار شهرستان ساری از فرزندان توانمند  آن که به کاستی ها و توانمندی های بخش واقف بوده و رنج محرومیت را با تمام وجود لمس نموده و با مشکلات منطقه آشنایی دارد به عنوان  بخشدار وسیع ترین بخش استان انتخاب شود.

شنیده ها حکایت می کند بین گزینه های مختلف کسب عنوان بخشداری، دو نفر شانس بیشتری برای تصاحبن این عنوان برخوردار هستند.

۱-رضا آقایی کیاسری، ایشان اهل شهر کیاسر می باشد و از فرهنگیان فعال چهاردانگه در فعالیت های سیاسی و اجتماعی می باشد. آقایی عضویت و ریاست شورای اسلامی شهر کیاسر را در کارنامه خود دارد.

۲- محمدرضا نوکنده، ایشان اهل روستای نوکنده بوده از فرهنگیان می باشد وی معاونت اداره آموزش و پرورش چهاردانگه و ناحیه دو ساری  را درکارنامه کاری خود دارد./ چهاردانگه

Print Friendly, PDF & Email