به گزارش صدای ساری، آنچه عادل فردوسی پور و برنامه پرمخاطبش را متمایز کرده بود، دلایل مبرهن و مستند برای هر آیتم و حتی هر کلام این مجری کاربلد می باشد.

هول شدن و هل دادن ناخواسته یک موضوع به ظاهر حاشیه ای و خطاب قرار دادن مجموعه ای که از صدر تا ذیل آن در قبال مسئله مورد اشاره که با پوزخندهای تخریب گونه بیان می شود، نهایت بی عدالتی ست که تردید نداریم متاثر از همان ترافیک کاری و هجمه مواد و محتواست که یک جایی از برنامه، خروجی ناگوار از متن داشته و به گمان یک حاشیه شیرین است اما در عمل اتهامی است سنگین که ما می بخشیم و خدا هم ببخشد انشالله.

در پی اتفاقات شب گذشته برنامه نود و تصاویری که از یک نوجوان در جایگاه داور چهارم بازی های لیگ جوانان استان نشان داده شده است، اهالی فوتبال و فوتبال دوستان این منطقه پراستعداد را به فکر فرو برده که دقیقا کجای این تصاویر نشان می دهد که رقابتی در  مازندران است و آن کودک داور مازندرانی!

فردوسی پور که بدون شک یکی از بهترین مجریان و کارشناسان ورزشی در کشور است و نقش پررنگ و تاثیرگذاری در فوتبال ایران دارد، در ابتدای برنامه اش با نشان دادن تصاویری از داور چهارم یک بازی که به مازندران نسبت داده، بدون هیچ تحقیقی و در نهایت تعجب با اتهامی گزاف ماجرا را از ناحیه ی روابط عمومی هئیت فوتبال استان مازندران دانسته که چون از لسان فردوسی پور با نام عادل خارج شده، دور از تصور است.

مازندران یکی از فعال ترین استان ها در برگزاری مسابقات در رده های پایه و بزرگسال می باشد که آمارش از بعضی از خیلی از استان ها بیشترمی باشد.

به فرض محال این بازی در مازندران بوده باشد، اشتباه یک فرد که اصلا مشخص نیست رقابتش در حد محلات بوده یا بازی رسمی؛ چه ارتباطی به روابط عمومی هیات استان دارد که به تازگی متاهل شده و فردوسی پور در بازگشت دوربین به استودیو در ژست یک کارآگاه دانا و به استناد تماس فردی ناشناس عنوان می کند که تایید شده که داور چهارم، پسر مسئول روابط عمومی هیات استان بود!

کاش برنامه محبوب و پرطرفدار ۹۰ که یکی از عادل ترین و کاربلدترین ها در فوتبال ایران در عرصه رسانه است، حداقل با مسئولین امر ارتباط برقرار کرده و خبری موثق و صحیح به مردم عرضه می داشت نه اینکه با هر فیلم ارسالی و هر شخصی با هویتی خودساخته، نام مازندران در فوتبالی ترین برنامه رسانه ملی بارها بر زبان آورد.

عادل فوتبال، همیشه حمایت هایش از فوتبال مازندران و دستاوردها و ملی پوشان و استعدادهاش ستودنی بوده، کاش دیشب هم عادل وار این جریان را در برنامه نود و با اطلاع رسانی صحیح به مردم نشان می داد و ندانسته و نخواسته اسباب رنجش مخاطبان مازندرانی اش را فراهم نمی آورد

Print Friendly, PDF & Email