به گزارش صدای ساری و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین زادگان در پیامی درگذشت پدر شهیدان عبوری را تسلیت گفت, که متن پیام به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت حاج حسن عبوری سبب تأسف و تألم فراوان گردید.روح بلند این بزرگوار به اعلی علیین پر کشید و در جوار سه فرزند شهید والامقامش به آرامش رسید.

اینجانب، مصیبت وارده را به مردم شریف شهرستان ولایتمدار ساری، خانواده های معظم شهداء به خصوص خانواده محترم شهیدان عبوری و کلیه بازماندگان از صمیم قلب تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علوّ درجات و رحمت الهی و برای بازماندگان آن خاندان محترم صبر جمیل را آرزومندم.

احمدحسین زادگان
فرماندار شهرستان ساری

بخشدار کلیجانرستاق نیز یا پیامی دیگر درگذشت پدر شهیدان عبوری را تسلیت گفت:

خبر درگذشت مرحوم حاج حسن عبوری از نمونه های پرافتخار صبر و ایثار و پدر بزرگوار شهیدان عبوری موجب تالم و تاثر خاطر گردید.متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

برای آنانکه در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در راه این اعتقاد از عزیزترین سرمایه های خویش گذشتند، وعده ای جز بهشت برین نخواهد بود. آنان رضای ربوبی را در کمال بندگی یافتند و سبکبال و آرام راه رجعت به مقصود و معبود را طی نمودند.

مرحوم «حاج حسن عبوری» پدر شهیدان سرافراز « قاسم، محمد علی و حجت الله عبوری » سبکبال پرگشود و به سوی معبود خود شتافت, به روح این پدر والا مقام و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می فرستم.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از خداوند متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده به ملکوت و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت می نمایم.

انشااللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد
مرتضی بابایی لولتی
بخشدار کلیجانرستاق

Print Friendly, PDF & Email