به گزارش صدای ساری، عباس رضایی، اظهار کرد: استارت آپ (شرکت نوپا) یک نهاد انسانی است که برای ارائه یک محصول یا خدمت جدید در شرایطی که ابهام بالایی وجود دارد به وجود آمده است.

وی افزود: شرکت‌های نوپا می‌توانند در هر شکلی و به هر اندازه‌ای ایجاد شوند.

دبیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان مازندران گفت: استارتاپ ویکند به (Startup Weekend) یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود.

این مسئول ادامه داد: در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

رضائی تصریح کرد: در این مسیر دانشگاه نقش شتاب دهنده برای صاحبان ایده را فراهم می¬کند و با ارائه آموزش‌های کاربردی مسیر را برای به تحقق رساندن ایده¬ها هموار ساخته و در جهت ایجاد ارتباط بین صاحبان ایده و سرمایه¬گذاران تلاش میکند.

دبیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان مازندران یادآور شد: رویداد استارتاپ ویکند با محورهای منابع طبیعی و محیط زیست، مباحث و معضلات اجتماعی و اقتصادی، پزشکی، علوم انسانی، علوم پایه و مهندسی در گرایش‌های مختلف در ۲۰ آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت ایده می‌توانند، به سایت زیر مراجعه کنند:
Iausari.ac.ir
قابل ذکر است؛ داوطلبان برای اطلاعات بیشتر علاوه بر مراجعه به سایت به دبیرخانه اولین اسارت آپ ویکند نیز میتوانند مراجعه کنند به آدرس:
ساری کیلومتر۷ جاده دریا مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، ساختمان اداری، طبقه ۶ دفتر باشگاه پژوهشگران جوان ونخبگان استان مازندران (واحدساری)

Print Friendly, PDF & Email