به گزارش صدای ساری، دکتر حمیدرضا عشریه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  ساری گفت: این نمایش از هجدهم آذر به مدت ده روز  از ساعت ١٩ در سالن آمفی تئاتر سلمان هراتی مجتمع فرهنگی و هنری ساری اجرا می شود.

فرار از زندان را علیرضا سعیدی کیاسری نوشته و  سید حسین ساداتی آن را کارگردانی می کند .

مهدی خادمی ، پرهام اخلاقی ، عسگری وفایی نژاد ، سید جواد مصلحی ، رحیم حاجی تبار ، سید هادی ساداتی، رضا عباسی ،محمد رضا یزدانی  و فاطمه بال افکن در این نمایش نقش آفرینی می کنند.

رئیس ساعی و حامی هنر و هنرمندان  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  ساری تصریح کرد که به دلیل حمایت از هنرمندان عزیز بهای بلیط بسیار ناچیز اعلام شد  و فقط به مبلغ ٥٠ هزار ریال(پنج هزار تومان ) امیدواریم حضور  پر رنگ مردم  همانند گذشته جهت تشویق و حمایت این بزرگواران موثر واقع شود.

عشریه در ادامه گفت : مردم خونگرم شهرستان ساری به برنامه های  فرهنگی ،هنری و مذهبی علاقه بسیاری دارند وخوشبختانه تا کنون برنامه های مختلف فرهنگی ، هنری و مذهبی بسیاری در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ساری برگزار شد که مردم با شور و شوق در آن شرکت کردند .

رییس ارشاد اسلامی ساری در پایان گفت : مهمترین اهداف کلیه مسئولین فرهنگی و هنری رضایت هنرمندان و مردم می باشد و با تمام مشکلات موجود جهت حمایت هنرمندان که وجود دارد  همیشه سعی کرده ایم از کمترین امکانات و اعتبارات بیشترین بهره برداری لازم را داشته باشیم .

لازم به ذکر است ؛ علاقمند می توانند بلیط خود را از خیابان فرهنگ  شهر کتاب ،کافه شباویز تهیه کنند./روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری

 

Print Friendly, PDF & Email