به گزارش صدای ساری ،حمید رضا عشریه رییس اداره ارشاد اسلامی شهرستان ساری گفت : ارکستر ملی ایران  اتفاق مهمی است که نیازمند همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی است و این برنامه به رهبری فریدون شهبازیان روز پنجشنبه پنجم مرداد ماه به خوانندگی محمد اصفهانی برگزار می شود.

عشریه در ادامه افزود: موسیقی به عنوان ابزاری برای رسیدن به آرامش، شادی و سلامت روحی انسان کاربرد داشته و همانقدر که سلامت جسمی انسان اهمیت دارد سلامت روحی نیز حایز اهمیت است و این کنسرت با صدای محمد اصفهانی در سالن سید رسول حسینی برای علاقمندان به موسیقی اجرا خواهد شد ؛ که علاوه بر آن چند قطعه مازندرانی نیز اجرا می شود.

وی در ادامه از زحمات احد جاودانی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران جهت هماهنگی با بنیاد فرهنگی هنری رودکی قدر دانی نموده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری در ادامه تصریح کرد: قرار بر این است که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از مقام هنری استاد محمدرضا اسحاقی نوازنده و هنرمند پیشکسوت موسیقی مازندران قدردانی شود.

شایان ذکر است ؛ارکستر ملی ایران طی  ماه های گذشته علاوه بر تهران اجراهای متعددی را در برخی از شهرهای کشورمان از جمله خرم آباد، اصفهان و تعدادی دیگر از شهرها به خوانندگی علی اصغر شاه زیدی، علیرضا افتخاری و محمد اصفهانی برگزار کرده است./ روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری

Print Friendly, PDF & Email